"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud.

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Air Baltic taaskäivitab kolmapäevast EL-i välised lennud (0)
15. märts 2021
Ilja Matusihis

Air Baltic kavatseb alates 17. märtsist taasalustada Riia–Kiievi vaheliste lendudega nende reisijate jaoks, kellel on selleks eluline vajadus; täiendavaid Euroopa Liidu (EL) väliseid liine avab lennufirma märtsi lõpus.

Alates 28. märtsist plaanib Air Baltic taaskäivitada lennud Riia ja Tbilisi, Tel Avivi, Moskva, Peterburi ja Minski vahel, teatas lennufirma. 

28. märtsist peaks kehtima hakkama ka lennufirma suvine lennuplaan, mille järgi plaanib Air Baltic Tallinnast pakkuda otselende  Amsterdami, Berliini, Brüsselisse, Kopenhaagenisse, Londonisse, Málagasse, Oslosse, Pariisi, Stockholmi, Viini ja Vilniusesse. 

Rahvusvaheline lennuühendus kolmandate riikidega on Lätis olnud keelatud alates eelmise aasta 17. märtsist, seejuures ainsaks erandiks oli Gruusia, kuhu EL lubas ajutiselt lennata.

Möödunud teisipäeval otsustas Läti valitsus aga, et lubab alates 17. märtsist taas lennuühendust kolmandate riikidega. Samas jääb jõusse mittehädavajaliku reisimise keeld kolmandatest riikidest Lätisse.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

bezviiz ruulib
15. märts 2021 11:13
Bezviiz rahvas Lätti ukroobid tööd murdma küll viirus omad ära tunneb ei problat. Muide U kraiinas momendil äärmiselt korralik Tegnell plats puhtaks ja ei mingit Õekest Morfiini.