"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Kas vabaõhumüügid, turud ja laadad on ohtlikud? (0)
15. märts 2021
Albert Truuväärt

Nõnda nagu aasta tagasi, vallandas ka seekord teade elu n-ö lukku panemisest ostupaanika.

Kui mullu osteti kokku toiduaineid, siis nüüd rünnati ehitus- ja aianduspoode. Inimesed arvasid, et poed jäävad vähemalt kuuks ajaks suletuks, ehkki e-poed ja autoga sissesõitu võimaldavad müügikohad jätkavad. Leidub aga palju kaupu, mida inimesed tahavad oma silmaga näha ja käega katsuda. Eriti just vanema põlvkonna esindajate hulgas pole meil e-ostlemine kaugeltki nii levinud, nagu ette kujutame. Kui piirangud jäävad pikemaks püsima, hakkavad kõikvõimalikud kauplused järjest enam välilette avama. Kui tuleb ilus kevad, saame näha palju laatu ja turge. Iseküsimus, kas nende piiramiseks peaks eraldi abinõusid kehtestama. Või jätta need siiski ettevõtjatele ja tarbijatele õlekõrreks, sest välistingimustes viirus nii ohtlikult ei levi?

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.