"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
OLGA: Hoolimata tervislikult eluviisist ja ettevaatlikkusest nakatusin koroonaga (0)
16. märts 2021
Erakogu

"Kui ilmusid sümptomid, siis tegin testi ära, olles kindel, et see on hooajaline gripp, mitte koroonaviirus. Sümptomiteks olid lihaste- ja peavalu. Paraku osutus minu test positiivseks," rääkis Olga sellest, kuidas tema on koroonaviiruse läbi põdenud. 

45-aastane Olga on langenug koroonaviiruse ohvriks. “Minu elustiil on tervislik, ma ei kuulu riskigruppi ja olen olnud alati väga ettevaatlik. Ei oskagi öelda, millal ja mis tingimustel mind tabas see pisik,” selgitas Olga.

“Kui ilmusid sümptomid, siis tegin testi ära, olles kindel, et see on hooajaline gripp, mitte koroonaviirus. Sümptomiteks olid lihaste- ja peavalu. Paraku osutus minu test positiivseks,” selgitas Olga, et pärast tema enesetunne muudkui halvenes.

“Oli kerge palavik, mis kestis paar päeva, kuid lihased ja pea valutasid väga, samuti hakkasin köhima. Viiendal päevad kadusid ka maitsed ja haistmismeel. See oli juba tõesti imelik,” lisas Olga, et oli haige umbes kaks nädalat.

“Teise nädala lõpuks valu enam ei olnud, kuid lisandusid nõrkus ja peapööritus. Isegi selleks, et WC-s käia, pidin lausa roomama, sest püsti tõusta polnud mul jõudu. Teise nädala lõpuks oli enesetunne juba parem ning arstide soovitusel võtsin paratsetamooli, samuti C ja D vitamiine. Lisaks jõin ka palju vedeliku.”

Praeguseks hetkeks on Olga “ametlikult” terve. “Siiski olen ikkagi nõrk ja köhin. Igasugune haigus ei too rõõmu, seega soovitan kõigile – kandke maski, jälgige hügieenireegleid ja olge terved!” 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.