"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
16. märts 2021
Ilja Matusihis

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 79 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 32 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati seitse alkoholijoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

15. märtsil teatati, et kesklinnas Pärnu maanteel lõi 39-aastane mees oma elukaaslast, 41-aastast naist näkku. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargused

15. märtsil teatati, et kesklinnas Pärnu maanteel varastas seni tuvastamata mees söögikoha makseterminali. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

15. märtsil alustati menetlus juhtumis, kus Kristiines Tammsaare teel asuvast kauplusest varastas seni tuvastamata mees erinevaid ehitustööriistu. Tekitatud kahju 1643 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

15. märtsil teatati, et Haabneeme alevikus toimus konflikt abikaasade, 56-aastase mehe ja 55-aastase naise vahel. Juhtumi täpsemad asjaolud selgitatakse menetluse käigus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.