"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinn saab täiskasvanute täienduskoolitusteks üle 700 000 euro (0)
16. märts 2021
Albert Truuväärt

Haridus- ja teadusministeerium eraldab 733 942 eurot Tallinna linnale Tallinna Kopli ametikoolis täiskasvanute täienduskoolituste korraldamiseks.

Tallinna kiidab heaks haridus- ja teadusministeeriumi ning Tallinna linna vahelise kutseõppe tasemeõppe riikliku koolitustellimuse lepingu projekti, mille kohaselt annab ministeeriumi linnale üle riigieelarvelise toetuse kutseõppe tasemeõppe koolituskohtade moodustamiseks koolis ning koolituskohtadel õppijate koolituskulude katmiseks riigieelarve vahenditest 733 942 eurot.

Tulenevalt lepingust on linnal kohustus kasutada toetust lepingus kokkulepitud korras ja tingimustel, esitada ministeeriumile kuluaruanne ja seiretabel kokkulepitud korras ning viisil. Linnal on kohustus esitada vahearuanne kümne tööpäeva jooksul vastavasisulise taotluse saamisest ning esitada toetuse arvel kulutuste tegemist tõendavate algdokumentide koopiad viie tööpäeva jooksul vastavasisulise taotluse saamisest.

Toetuse kasutamise tähtaeg on 31. detsember.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.