"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
VIDEO! Põhja-Tallinnas saab Euroopa Liidu toiduabi üle 700 inimese (0)
16. märts 2021

"Inimesed on ka väga  tänulikud, sest toidupakid on väga hästi komplekteeritud," sõnas Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid.

Sellel nädalal jagab Eesti Toidupank koostöös Põhja-Tallinna valitsusega 756 Euroopa Liidu loodud abifondi toidupakki.  Paki saab kätte Põhja-Tallinna Noortekeskusest, kus jagatakse ka tasuta maske.

“Ma vaatan oma kolleege, see on päris suur töö tegelikult. Üks pakk kaalub  ligi kuus kilo ja need kõik tuleb inimesteni viia,” kiitis Järvelaid.

Toidupakis on kuivaineid, konserve, mett ja teed. Toiduabi saamise kriteeriumid on üle Eesti kõigile võrdsed.

“Väga head pakid on, eriti need Euroopa omad, mida teisipäeval saab. Siin on sees täitsa asjalikud asjad. Igat asja natukene, vahest isegi väike limonaad, et täitsa kulub ära,” rääkis Ivar, kes ka ise täna paki sai.

Toidupaki saavad need inimesed, kes selle aasta jaanuarikuus olid kas toimetulekutoetuse või kohaliku omavalitsuse toetuse saajad. Samuti saavad toiduabi kodutute öömajades viibivad kindla elukohata inimesed. Erivajadustega inimestele ning neile, kes ei saa pikaajalise haiguse tõttu toidule järele tulla, viiakse see koju.

 

 

SEOTUD ARTIKLID:

Põhja-Tallinnas saab Euroopa Liidu toiduabi üle 700 inimese

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.