"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Elva vallavõim taunib treeneri ebaeetilist käitumist (0)
18. märts 2021

Elva vallavalitsus taunib ajakirjanduses avalikustatud FC Elva tegevjuhi Marek Naarise ebaeetilist käitumist.

Elva vallavalitsus taunib ajakirjanduses avalikustatud FC Elva tegevjuhi Marek Naarise ebaeetilist käitumist, vahendab BNS.

Elva vallavanem Heiki Hansen ütles, et FC Elva tegevjuhi ebaeetiline käitumine on äärmiselt taunitav. “Vallavalitsus taunib täielikult sellist käitumist ja leiab, et sellele ei saa olla õigustust. Iga noor ja vanem peab tundma, et sporditegevus on turvaline,” sõnas Hansen.

Vallavalitsus julgustab kõiki neid, kel on olnud kokkupuude ebaeetilise käitumisega, sellest kindlasti märku andma. Samuti paneme lastevanematele südamele, et noortega räägitaks taolistest juhtumitest ning sellest, kuidas käituda ja kuhu pöörduda. 

Selliste juhtumite ilmnemise korral või küsimustega sel teemal võib pöörduda valla lastekaitsespetsialistide või veebikonstaablite poole. Samuti on võimalik nõu ja abi saamiseks pöörduda kirjutades e-aadressile info@lasteabi.ee või tel 116 111.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.