"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
KAIDO: Seksuaalelu alustamisega pole kuhugi kiiret (0)
18. märts 2021
Erakogu

"Minu poolest võiks ka oma seksuaalelu 18-aasta vanuselt alustada," põhjendas Kaido, et 18-aastaselt on inimesed valmis ise otsuseid vastu võtma. 

“Ma arvan, et igaühel on lapsed. Ja hea, kui lapsed on juba suureks kasvanud, sest siis on see juba nende elu ja nende otsused,” leidis Kaido. “Kuid leidub ka neid, kes pole veel täiskasvanuks saanud, ja alati on see vanusepiir olnud 18 aastat.”

“Minu poolest võiks ka oma seksuaalelu sel vanusel alustada,” segitas Kaido, et selle alustamisega pole kuhugi kiiret. “Küll nad jõuavad.”

Kaido sõnul näevad lapsed juba ka internetis liiga palju. “Ega me kõike ei jõua kontrollida, aga seda peaks ka tegema,” lisas ta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

tähelepanek
18. märts 2021 16:25
Valima lubatakse juba 16-aastaseid...