"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Kaja Kallas naaseb esmaspäeval tööle (0)
21. märts 2021
Mats Õun

Esmaspäeval koroonaviirusega nakatumisest teatanud peaminister Kaja Kallas jäi peale seda haiguse tõttu töölt eemale, teda asendas valitsusjuhi ülesannetes riigihalduse minister Jaak Aab.

Pühapäeva pärastlõuna seisuga naaseb Kaja Kallas esmaspäeval tööle ning osaleb riigikogu kahe komisjoni ühisel videoistungil.

Valitsuskommunikatsiooni direktor Eero Raun ütles, et pühapäeva seisuga on plaan selline, et Jaak Aab täidab peaministri ülesandeid keskööni ning Kallas alustab esmaspäeval taas tööd peaministrina.

Rauna sõnul võib olukord enne esmaspäeva veel muutuda ning sõltuvalt Kallase tervislikust seisust tehakse vajalikud otsused.

Riigikogu eelinfo järgi peaks Kallas esmaspäeval osalema riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni ja väliskomisjoni ühisel videoistungil.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

lubamatu tegelt
22. märts 2021 06:41
Tuleb või ei tule ja mis siis? Teat olukorras on vaja tugevat ja oskajat. Mulast ja kõik reisima teat olukorras ei piisa tegelt lausa lubamatu.
Jep
22. märts 2021 06:04
Uuemad uudised sahistab, et ikka ei tule täna. Tuleb peale J Aabi läbiviidud Infotundi - seega kolmapäeval umbes kl 14.00.
katkuaeg
21. märts 2021 21:22
Kriisi tingimustes on vaja tugevat ja oskajat kätt nii lihtsalt on.