"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Peaaegu kõik üldhariduskoolide töötajad on vaktsineeritud (0)
22. märts 2021
Mats Õun

Üldhariduskoolides on vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud 90 protsenti seda soovinud töötajatest ehk 14 522 inimest.

Haridus- ja teadusministeeriumi (HTM) pressiesindaja teatel edenes eelmisel nädalal jõudsalt ka teiste haridustöötajate vaktsineerimine: vaktsiini soovinud lasteaedade ja -hoidude töötajatest on praeguseks vaktsineeritud veidi üle 82 protsenti, kutsekoolide töötajatest kolmandik, vahendab BNS.

Riiklikus vaktsineerimiskavas käsitletakse haridusvaldkonna töötajaid eesliinitöötajatena. Kuna vaktsiinikogused on piiratud, toimub vaktsineerimine etappide kaupa. Iga järgmise etapi andmekogumise algusest teavitavad HTM ja Eesti Haigekassa sihtrühma töötajaid kirjalikult. Pärast alus-, üld- ja kutseharidust jõuab järg kõrgharidusvaldkonna töötajateni.

Korduma kippuvad küsimused haridusvaldkonna töötajate vaktsineerimise kohta on koondatud ministeeriumi veebilehel. Samast saab järele vaadata ka haridustöötajate vaktsineerimise infotunde eesti ja vene keeles.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.