"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Pirita sotsiaalkeskuse kunstiring tegutseb veebi vahendusel (0)
22. märts 2021

Pirita sotsiaalkeskuse kunstiringi Pintslikeerutajad liikmed ei pea koroonapausi, vaid saavad kokku veebi vahendusel.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul on Pirita sotsiaalkeskuse huviringide töö kroonviiruse leviku tõttu ajutiselt peatatud või ümberkorraldatud

„Näiteks kunstiring jätkab tegutsemist veebi vahendusel. Veebitunnid on andnud kunstihuvilistele indu tegevust jätkata. Üksteisele antakse teada oma tegemistest ja näidatakse tehtud töid, kuigi igaüks tegeleb meelisharrastusega ise paigas,” sõnas linnaosavanem.

Suumitundide vahendusel on kunstihuvilised saanud suhelda juhendajaga, arutada valminud maalide üle ning turgutada vaimu elust-olust rääkides. Need kunstiringi liikmed, kes pole saanud veebitundides kaasa lüüa, on pidanud juhendaja ja sotsiaalkeskusega ühendust telefoni teel.

„Oluline on võimaluste piires tegevusi jätkata, olla inimestele toeks ja tegutseda kasvõi virtuaalsete kanalite kaudu, kuni saame taas jätkata tegevusi vanaviisi,” märkis linnaosavanem.

Pikkade traditsioonidega Pirita sotsiaalkeskuse kunstiringi juhendab Sirje Merelaid, ringi töös osaleb kümmekond kunstihuvilist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.