"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Trump kavatseb luua oma sotsiaalmeediaplatvormi (0)
22. märts 2021
REUTERS/SCANPIX

USA ekspresident Donald Trump kavatseb luua oma sotsiaalmeediaplatvormi, teatas pühapäeval tema nõunik Jason Miller.

Miller ütles uudistekanalile Fox News antud usutluses, et Trump teeb sotsiaalmeedias niiöelda tagasituleku umbes kahe või kolme kuu pärast ja seda just oma platvormi kaudu.

Miller ei osanud Trumpi sotsiaalmeediaplatvormi kohta rohkem teavet pakkuda, kuid tema sõnul on ekspresidendil Floridas oma Mar-a-Lago klubis olnud mitmeid kohtumisi asjast huvitatud erinevate rühmadega. Milleri sõnul on sel teemal Trumpi poole pöördunud ka mitmed ettevõtted.

“See uus platvorm saab olema suur ja kõik tahavad teda,” ütles Miller ja ennustas, et Trump tõmbab sinna kümneid miljoneid inimesi.

Trumpi kontol oli Twitteris umbes 88 miljonit jälgijat. Twitter sulges Trumpi kasutajakonto pärast seda, kui tema toetajad tungisid jaanuaris kongressihoonesse. Lisaks on ekspresident saanud ajutise või alalise keelu kanalites nagu Facebook, Instagram, Youtube ja Snapchat.

Mar-a-Lago golfiklubi on olnud Trumpi ametlik residents sestpeale, kui ta jaanuaris Valgest Majast lahkus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

jõuliselt Trumpi
23. märts 2021 06:04
Juhul kui meie mõtleme USA-d kui usakate ameeriklaste Ühinenud Riike siis ainult üks võimalus teha Trumpi ja äärmiselt jõuliselt. Või siis latiinode karjad hordid rulluvad lihtsalt üle loodetavasti eestlased teavad väljendit Peatage Lasnamäe ei ole unustanud veel. Ja teadmiseks USA võimud juba aastaid enne Trumpi on üritanud nii piiri ehitada rääkimata piirivalve rakendamisest. Kuid USA-Mehhiko piir äärmiselt pikk ja valvamine raskendatud ikka ja alati leitakse tahtmist ja võimalust ja põhjus lihtne elatustaseme tohutu vahe. Tohutu vaesus Lõunas ja kes suudab lahkub Põhja lihtne värk tegelt. Puruvaestest latiinodest võib inimlikult arusaada kuid mis jääb üle tööst ilmajäävatel tavausakatel just neilt võetakse töö ära. Vaid teha Trumpi ja vajadusel ka ilma Trumpita. Mitmesuguseid globaliste obideneid, obamtšikuid, kommunistkasid, sotsialistkasid, blõmmiste tavausakas ei huvita elavad suurepäraselt Idarannikul ja Läänerannikul kelle asi põhiline trükib sedeleid.
rubilnikut Trumpile
22. märts 2021 11:58
Mingi nn Hiid tegi Trumpile - muide tegemist USA presidendiga olgugi nüüdseks endisega -lihtsalt rubilnikut. Ja miks siis teistele ei saa teha loomulikult saab. Kas muide Puna-Hiina täpselt sarnast netindust ei harrasta elik rubilnikut ja kogu lugu. World Wide Web ja rubilnik vahele Jambo Congo.
Vaatleja
22. märts 2021 11:42
Näib, et lõpuks selleni jõutaksegi, et igal huvigrupil saab olema oma ja lisaks veel tumevõrku paigutatud sotsiaalmeediaplatvorm, ning kõik ülejäänud saavad olema üsnagi võimutruud ja nende levik kindlalt riigipiiridega piiritletud nagu kunagi paberajakirjanduski mis siis veel samuti ametlikuks ja põrandaaluseks jagunes.
tallinnast
22. märts 2021 17:37
Meediapiiranguseadus (vihakõneseadus ?) läheb juba Riigikogu saali esimesele lugemisele 7. aprillil. Nii need asjad liiguvad.
teeb Trumpi
22. märts 2021 09:00
Põhiline on teha Trumpi elu ei seisne punahiinlase tagumendi lakkumisest ja kügelemises lennuväljal oodates tolmumaske.