"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Algab Põhja-Tallinna linnaosa kvartalisiseste teede taastusremont (0)
24. märts 2021
Albert Truuväärt

Esmaspäeval, 29. märtsil algavad Põhja-Tallinna linnaosas kvartalisiseste teede taastusremont ja puude hoolduslõikus.

Tallinnas keskkonna- ja kommunaalvaldkonda kureeriva abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul on pealinnas algamas kevad-suvine teetööde hooaeg. „Kriitilisemate teeremontidega alustasime juba jaanuaris, näiteks löökauke ja teepragusid sai parandada talveasfaldiga. Suuremate teeremontidega saab aga alustada siis, kui ilmad on asfalditehase käivitamiseks piisavalt soojad,“ selgitas Klandorf ning lisas, et teede taastusremondi käigus Põhja-Tallinnas uuendatakse tänavate sõidu- ja kõnniteede asfaltkate, vahetatakse välja amortiseerunud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised.

Esimeses järjekorras alustatakse ehitustöödega Sirbi tänaval, Madala tänava Sõle ja Tuulemaa tänavate vahelisel lõigul ning Väike-Laagri ja Suur-Laagri tänavate ristmikul. Samas tehakse ka puude hoolduslõikust.

Tööde tellija on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet, töid teostab InfraRoad OÜ. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on august 2021 ning maksumus on 323 000 eurot.

Liiklejatel palutakse järgida ajutist liikluskorraldust objektil ning juhinduda sinna paigaldatud liiklusmärkidest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.