"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Jaanus Karilaid Kaja Kallasele: suvi tuleb ilus (0)
24. märts 2021
Albert Truuväärt

"Kaja Kallas vaatas eile kellegi antud tabeleid liiga külma pilguga. Peale aastaseid vintsutusi soovitakse „preemiaks“ nüüd ka suvi ära võtta. Kõige oodatum aastaaeg kevade kõrval! Liigselt kõmisev ja äikeseline sõnum," kirjutas riigikogu õiguskomisjoni esimees Jaanus Karilaid vastuseks peaminister Kaja Kallase eile avaldatud seisukohale.

“Riigikogu õiguskomisjoni esimehena kinnitan – suvi tuleb ilus ja vabadust hindav. Sest Tanel Kiik ja kogu valitsus saab oma tööga hakkama. Vaktsineerimine saab jalad alla, inimesed oskavad käituda pandeemia ajal tervest mõistusest lähtuvalt,” kirjutas Karilaid. “Kellegi koduuksi ei pea maha murdma ning valitsuse suuniseid täidetakse. Pidage vastu, varsti lükkate varbad sooja rannaliiva, mitte aga külma morgi nagu mõned statistilised tabelid prognoosivad.”

“Mina olen kindel, et valitsus saab oma tööga hakkama ja inimesed kuuletuvad juhistele. Kui koostöö ei suju, siis vahetatakse tavaliselt valitsuse koosseisu. Tavaline demokraatia… et sügisel saaks öelda – suvi läks kui unenägu, mängides ja joostes :):),” lisas Keskerakonna aseesimees Karilaid.

Peaminister Kaja Kallas teatas eile, et nakatumine koroovaviirusesse on jätkuvalt tõusmas ning kui viiruse levik ei peatu, jääb riik kogu suveks lukku.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.