"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Kristiines jätkub suurperedele ja üksikvanematele tasuta maskide jagamine (0)
25. märts 2021
Rene Suurkaev

Kristiine linnaosa valitsus jätkab linnaosa paljulapselistele peredele, üksikvanematele ja kõrge nakkusnäitajaga kortermajade elanikele tasuta meditsiinilisi kaitsemaske jagamisega.

Nende elanikkonna gruppide esindajad saavad maske kuni 31. märtsini, aprillis hakatakse jagama maske üksi elavatele Kristiine pensionäridele.

Kristiine linnaosa vanema Jaanuse Riibe sõnul on linnaosa tänaseks juba jaganud viimase poole aasta jooksul umbes sadatuhat kaitsemaski. “Kutsume kõiki linnaosa elanikke üles kandma maski ja hoiduma üleliigsetest kontaktidest. Viirus levib kokkupuutel teiste inimestega ja nakkust võivad kanda ka need, kes tunnevad ennast tervena. Kristiine linnaosa valitsus jagab kuni märtsikuu lõpuni tasuta maske suurtele peredele ja üksikvanematele, kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel on Kristiines,” selgitas Riibe.

Paljulapselistele peredele jagatakse kaks pakki ja vähekindlustatud üksikvanematele üks pakk maske (50 maski pakis). Paljulapseliseks loetakse peret, kus on vähemalt kolm last.

Maskid saab kätte:

         Kristiine Linnaosa Valitsusest aadressil Metalli 5, esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul kuni 31.märtsini: esmaspäeval kella 08.15-18.00, teisipäevast kuni neljapäevani kella 08.15-17.00 ja reedel kella  08.15-16.00. NB! lõuna on kella 13.00 kuni 14.00.

         Kristiine Tegevuskeskusest aadressil Sõpruse pst 5, esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul kuni 31.märtsini.

Palume  kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Aprillis jagatakse maske üksi elavatele Kristiine pensionäridele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.