"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Nõmmekate õues sportimise võimalused täienevad (0)
26. märts 2021
Eskiisi foto on illustreeriv

Investeeringutoetuste raha eest valmib Nõmmel muude objektide kõrval kaks välijõusaali, mis täiendavad veelgi ohutult õues sportimise võimalusi.

„Eelmisel aastal eraldatud Covid-19 eriolukorra investeeringu toetuste raames pöörasime muu hulgas tähelepanu ka rahva tervise projektidele. Nii kui ilmastik lubab saame alustada kahe välijõusaali rajamisega, millest üks tuleb Võidu puiestikku ja teine aadressile Ilmarise 51. Välijõusaali trenažöörid sarnanevad seadmetele, mida oleme harjunud nägema jõusaalis, kuid mida saab kasutada värskes õhus,“ rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis. „Liigutatavate raskustega seadmed pakuvad rõõmu nii väikestele kui suurtele ning lisavad kindlasti metsajooksule või jalutuskäigule hoogu juurde.“

Mõlemale väljakule tulevad järgnevad jõumasinad: Leg Extension trenažöör, Abdominal trenažöör, Bench Press trenažöör, PeacherCurl trenažöör, T-bar trenažöör, Pectoral trenažöör, Upper body inclusive trenažöör ning nende alla kummimultšist turvaala.

Välijõusaalid varustab seadmetega TipTipTap OÜ ja maksumus on pea 58 000 eurot.

Covid-19 eriolukorra investeeringute eelarve on Nõmme linnaosale eraldatud 3 916 768 eurot, enamik sellest summast läheb teede ja tänavate rekonstrueerimiseks ja remondiks ning haridusasutuste renoveerimiseks.

Eskiisi foto on illustreeriv.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.