"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Poistekamp ründas Nõmmel teismelist tüdrukut (0)
27. märts 2021
Ilja Matusihis/Pilt on illustratiivne

Kuus teismelist poissi ründas neljapäeva õhtul Tallinnas Nõmme Lumepargi juures 13-aastast tüdrukut, kes sai kallaletungi käigus kergemaid vigastusi, politsei palub poiste tabamiseks pealtnägijate abi.

Politsei- ja piirivalveamet on turvakaamerate abil tuvastanud, et poisid olid umbes 13-14-aastased. Enamik neist kandis tumedaid rõivaid ning kõik nad sõitsid jalgratastega. Intsident toimus kella 18 paiku. Praegu tegeleb politsei poiste välja selgitamisega, kirjutab Postimees.

Kallaletungi ohvriks langenud tüdruku ema kirjutas sotsiaalmeedias, et poisid lükkasid tüdruku maha ja tagusid teda jalgade ja kurikalaadsete kaigastega. “Uskumatu on see, et keegi möödakäijatest ei läinud appi või kaklust lahutama! ” kirjutas ema Facebookis.

PPA Nõmme-Haabersti piirkonnavanem Enely Estaal rõhutas, et märgates laste vahel eskaleeruvat konflikti tuleb täiskasvanutel alati sekkuda. “Keegi ei tohiks abivajajast lihtsalt mööda kõndida, arvates et pole minu asi või loota, et küll keegi teine reageerib. Abivajajat märgates panustame sellesse, et kõik tunneksid end oma kodukohas turvaliselt.”

Politsei palub kõigil, kes juhtusid seda konflikti pealt nägema või omavad informatsiooni ründajate kohta, sellest teada anda politseile meili teel enely.estaal@politsei.ee või telefonil 52 44 682.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

nõmmekas
27. märts 2021 15:14
https://www.ohtuleht.ee/1029796/politsei-tegi-kindlaks-nommel-13aastast-tudrukut-runnanud-poisid
kuidas keegi
27. märts 2021 11:17
https://www.savethechildren.net/news/children-young-11-brutally-murdered-cabo-delgado-mozambique