"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Põhja-Tallinnas algavad Sirbi tänava ehitustööd (0)
28. märts 2021
Albert Truuväärt/Pilt on illustratiivne

Esmaspäeval, 29. märtsil algavad Põhja-Tallinna linnaosa kvartalisiseste teede taastusremonttööd Sirbi tänaval. Ehitustööd lõppevad hiljemalt augustikuus.

“Ajaloolise hoonestusega Sirbi tänav on üks Kopli piirkonna vanimaid. Viimastel aastatel on see piirkond kiiresti arenenud ning Sirbi tänava uuendamist on kaua oodatud,” rääkis Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Lisaks tee-ehituslikele töödele uuendatakse AS Tallinna Vesi kulul vee- ja kanalisatsioonitorustik.

Palume liiklejatel järgida ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid! Vabandame ehitustöödega seotud võimalike ebamugavuste pärast ning soovime kannatlikku meelt ja mõistvat suhtumist parima lõpptulemuse nimel.

Ehitustööd tellis Tallinna Keskkonna-ja Kommunaalamet. Remonttöid teostab InfraRoad OÜ. Omanikujärelevalvet viib läbi TPJ Inseneribüroo OÜ.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.