"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Kuidas infomüras tähtsaid sõnumeid karjuda? (0)
29. märts 2021
Pixabay

Puhkenud on arutelu, miks jäävad poliitikute postitused sageli vaid sotsiaalmeediasse, kajastumata samas ametlikes kommunikatsioonikanalites ega valitsust esindavatel kodulehekülgedel.

Poliitikuid võib muidugi mõista, erinevalt ametlikest lehekülgedest liiguvad ju sotsiaalmeedias valijate massid. Kahjuks muutub aga ka inimeste jaoks järjest raskemini eristatavaks, kus on kellegi poliitiku Facebooki leheküljel tõsised faktipõhised sõnumid, kus arvamused ja oletused. Sageli edastakse veel otsereportaaži mõnest koosolekust. Kui lisada sellele rosoljele sinnasamasse Facebooki postitatavad looduspildid, eraelulised sündmused ja kohtumised valijatega, pole imestada, kui tähtsad otsused kaovad silmist. Poliitikud võiksid hoida eraldi lehekülgedel oma eraelulise “pehme” ja poliitilise töise poole, nagu paljud ka teevad – ehkki nende kokkusegamine tundub valijate püüdmiseks ju ahvatlev. Valitsuslehekülgede tõsiseltvõetavuse tõstmiseks peaksid neid hakkama tõsiselt võtma riigi tipp-poliitikud ise. Nii opositsioonist kui valitsusest. Olulised sõnumid peaksid kõigepealt sinna jõudma. Ja poliitikud võiksid ka ise ametlikke kanaleid promoda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

usupühad laienevad
4. apr. 2021 10:09
https://www.google.ee/search?q=kanamara&ie=UTF-8&hl=et Kanamara Matsuri, („raudfallose püha“) on iga aasta aprilli esimesel pühapäeval Jaapanis Kawasakis tähistatav šinto usundi püha.