"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Metsakalmistule rajatakse uued trepid (0)
29. märts 2021
Pirita Linnaosa Valitsus

"Kokku rajatakse neli uut treppi ja trepistikku. Tööde käigus lammutatakse olemasolevad trepiastmed ja paigaldatakse uued," sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Tallinna Metsakalmistul alustatakse sel nädalal treppide rekonstrueerimisega. Kokku tehakse korda üks trepp ja kolm trepistikku.

“Möödunud suvel ehitati Metsakalmistule kaks uut treppi, nüüd tuleb neile lisa ning sellel nädalal alustataksegi kauaoodatud treppide ja trepistike uuendamisega. Kokku rajatakse neli uut treppi ja trepistikku. Tööde käigus lammutatakse olemasolevad trepiastmed ja paigaldatakse uued,” sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Ta lisas, et vanad trepiastmed on lagunenud, ebatasased ja osaliselt maasse vajunud.

“Samuti paigaldatakse uute treppide äärde käsipuud, kuhu on trepist üles või alla liikudes hea toetuda ning nende üle tunnevad heameelt just eakamad kalmistul käijad,” lisas linnaosavanem.

Töid tehakse Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel ning töid teeb Tallinna Teede AS. Treppide ehitus läheb maksma 16 000 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.