"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Salme Kultuurikeskuse fassaadi hüpiknäitus jätkub Birgit Vaarandi fotodega (0)
29. märts 2021
Birgit Vaarandi

"Alanud nädala projektsiooninäitus pakub värsket vaatenurka Tallinna kesklinna ja Kalamaja tuttavatele kohtadele. Näitus on vaadeldav pärast päikese loojangut kuni kell 23.30-ni," ütles Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Täna avatakse Salme Kultuurikeskuse fassaadil fotoseeria “Kihiline kesklinn”, mis kutsub vaatama Tallinna kesklinna ja kalamaja erinevaid kihte.

“Alanud nädala projektsiooninäitus pakub värsket vaatenurka Tallinna kesklinna ja Kalamaja tuttavatele kohtadele. Näitus on vaadeldav pärast päikese loojangut kuni kell 23.30-ni,” ütles Järvelaid.

Birgit Vaarandi on tegelenud fotograafiaga lapsest saati, kuid tõsisemalt sellele pühendunud 2010. aastast. Tema loodusfotod on saanud žürii poolt tunnustusi Looduse Aasta Foto konkursil, neid on eksponeeritud Eesti eri paigus ning AK ilmateate taustaks.

“Kui eelmisel näitusel peatusime üsna sünges formaadis päevakajalistel teemadel, siis selle nädala väljapanekult leiab rohkesti positiivseid emotsioone. Värviküllastele piltidele on oskuslikult püütud igapäevased hetked kahe asumi paikades, mis kindlasti väärivad külastamist,” ütles Salme Kultuurikeskuse direktor Sten Svetljakov.

Salme Kultuurikeskus projektsioonnäitus on ellu kutsutud, et pakkuda inimestele vabas õhus kultuurilisi elamusi olenemata erinevatest piirangutest. Näitus keskendub peamiselt maali – ja fotokunsti eksponeerimisele. Kunstinäitused toimuvad seni kuni jätkub pimedat aega ja säilib nii kunstnike kui vaatajate huvi. Kunsti eksponeerimiseks võtta ühendust kultuurikeskusega läbi Salme Kultuurikeskuse Facebooki lehe või e-maili aadressil info@salme.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.