“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Asfalditehase käivitamisega algavad pealinnas suvised teetööd (0)
30. märts 2021
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"On rõõm teatada, et tänu varasele kevadele saame juba sel nädalal teha suvise asfaldiseguga hooldusremonttöid Laagna teel, Narva maanteel, Smuuli teel, Mustakivi teel, Suur-Sõjamäe tänaval ja Vana-Kuuli tänaval," rääkis abilinnapea Kalle Klandorf.

Täna käivitatakse esimene suvist asfaltbetoonsegu tootev tehas ning Tallinna Teede AS-i remondibrigaadid alustavad pealinna teede ja tänavate freesimis- ja asfalteerimistöödega. 

Klandorfi sõnul tehakse esmajärjekorras, kuni 15. maini hooldusremonttöid magistraalidel ning ühistranspordiga seotud teedel ja tänavatel. “On rõõm teatada, et tänu varasele kevadele saame juba sel nädalal teha suvise asfaldiseguga hooldusremonttöid Laagna teel, Narva maanteel, Smuuli teel, Mustakivi teel, Suur-Sõjamäe tänaval ja Vana-Kuuli tänaval,” rääkis Klandorf ja lisas, et kogu käesoleva aasta hooldusremondi kava ja maht kinnitatakse hiljemalt 1. maiks. 

Jooksva aasta hetkeseisuga on linnaeelarves hooldusremondiks vahendeid 10,7 miljonit eurot, millest esimeses kvartalis kulus talvistele remonttöödele 650 000 eurot.

Löökaukude parandusega alustati pealinnas juba jaanuaris, kuid esialgu käis remont talveasfaldiga, mis tuleb ilmade soojenedes taas eemaldada ja suvisega asendada. Asfalditehase käivitamiseks on vaja, et ööpäevane keskmine temperatuur tõuseb viie plusskraadini ning tänasest saab tehas tööd alustada.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.