"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Kristiine korteriühistud soovivad linna toel korrastada oma hooviala (0)
30. märts 2021

"Laekunud taotluste põhjal soovivad linnaosa korteriühistud välja ehitada parkimiskohti, korrastada hoovi teekatet, püstitada prügi- ja rattamaju, renoveerida piirdeaedu ja taastada haljastust," sõnas Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.

Tänavusel aastal on Tallinna linna toetusprojekti “Hoovid korda!” raames laekunud Kristiine linnaosa valitsusele kümme nõuetele vastavat taotlust. Projektide seas leidub erinevaid elukeskkonda parandavaid töid.

Riibe sõnul on linnaosa korteriühistud olnud sel aastal aktiivsemad kui mullu ja soovivad rohkem panustada linnaosa üldise väljanägemise kaunimaks muutmisele. “Laekunud taotluste põhjal soovivad linnaosa korteriühistud välja ehitada parkimiskohti, korrastada hoovi teekatet, püstitada prügi- ja rattamaju, renoveerida piirdeaedu ja taastada haljastust. Kiidame ja tunnustame kõiki meie korteriühistuid, kes otsustasid parandada linna toega oma elukeskkonda ja meie kõigi ühist linnaruumi. Elukeskkond ja korras koduümbrus on Kristiine inimestele olulised, nad hindavad seda ja löövad ka ise selle hoidmisel kaasa,” ütles Riibe. 

Toetusprojekt “Hoovid korda!” annab korteriühistutele hea võimaluse parendada hoovide välisilmet. Toetuse eesmärk on muuta linna elukeskkond atraktiivsemaks ja parandada elukvaliteeti kohaliku aktiivsuse suurendamise ja mittetulundustegevuse arendamise kaudu. Sellel aastal eraldatakse Kristiine linnaosa korteriühistute projektide toetamiseks linna eelarvest ligi 50 tuhat eurod.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.