"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Rocca al Mare rannapromenaadi sild on ehitustööde tõttu liikluseks suletud (0)
30. märts 2021

"Rannapromenaadil asuval 410 meetri pikkusel sillal on alustatud ehitustöödega, mille käigus eemaldatakse vana laudis koos talastikuga, puhastatakse kandvad metallkonstruktsioonid ning rajatakse sügavimmutatud puidust uus talastik ja laudis," rääkis Haabersti linnaosavanema asetäitja Oleg Siljanov.

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel alustati Rocca al Mare rannapromenaadi silla puitosade vahetustöödega. Ehitustööde ajal on sild liikluseks suletud ning rannapromenaadil liiklejatel palutakse kasutada Paldiski maantee, Soodi tänava ja Lahepea tänava kergliiklusteed.  

Siljanov sõnas, et Rocca al Mare rannapromenaad on Haabersti ja Põhja-Tallinna linnaosasid ühendav populaarne kergliiklustee, mida elanikud aktiivselt kasutavad. “Rannapromenaadil asuval 410 meetri pikkusel sillal on alustatud ehitustöödega, mille käigus eemaldatakse vana laudis koos talastikuga, puhastatakse kandvad metallkonstruktsioonid ning rajatakse sügavimmutatud puidust uus talastik ja laudis,” rääkis Siljanov.

“Tööde teostamise ajal on Rocca al Mare rannapromenaadi sild liiklejatele suletud ning liiklus on ümber suunatud mööda Paldiski maantee, Soodi tänava ja Lahepea tänava kergliiklusteed. Palume rannapromenaadil liiklejatel arvestada sillal toimuvate ehitustöödega ning oma liikumistee läbi mõelda. Üle remondis oleva silla ronimine on ohtlik ning keelatud tegevus,” rõhutas linnaosavanema asetäitja.  

Ehitustööde teostamise lepinguline tähtaeg on juuni 2021. Rannapromenaadil liiklejatel palutakse järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.