"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Nõmmel alustatakse maskide jagamist pensionäridele (0)
31. märts 2021
Ilian Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Üksi elavad pensionärid kuuluvad kindlasti riskigruppi ja meie sooviks on neid seeläbi rohkem kaitsta," sõnas Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis. 

Nõmme linnaosa valitsus jagab aprillis paljulapselistele peredele, vähekindlustatud üksikvanematele ja üksi elavatele pensionäridele, kelle elukoht on rahvastikuregistri andmetel Nõmme linnaosas, meditsiinilisi maske. 

“Kui märtsis alustasime tasuta maskide jagamist paljulapselistele peredele, siis aprillist vaatame oma linnaosa eakate poole. Soovime anda Nõmme elanikele selle signaali, et me ei jäta abivajajat abita,” ütles Šillis. “Koos üksteisest hoolides saame vähendada nakatumiste arvu ja minna suvele vastu juba palju rõõmsamate mõtetega.”

Maskid saab kätte Nõmme linnaosa valitsusest Valdeku 13 (E 8.15-18.00, T-N 8.15-17.00, R 8.15-16.00) kuni aprillikuu lõpuni. Üksikvanematele ja üksi elavatele pensionäridele jagatakse üks pakk ja paljulapselistele peredele kaks pakki maske. Ühes maskikarbis on 50 meditsiinilist maski. Paljulapseliseks loetakse pere, kus on vähemalt kolm last. 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.