"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna kesklinnas tähistatakse südamekuud (0)
31. märts 2021
Ksenija Kurs

Kesklinna valitsusel valmis hariv videoloengute programm südamekuuks, mida Eestis tähistatakse traditsiooniliselt aprillis Tervise Arengu Instituudi eestvedamisel.  

“Homme algav südamekuu on kunagisest südamenädalast välja kasvanud tervisekäitumist propageerivate ürituste programm, mis tavapärasest enam pöörab tähelepanu südametervisele. Just see teema on sel kuul tähelepanu keskpunktis ka Kesklinnas. Avaldasime täna ilmunud linnaosalehes esmased näpunäited, kuidas n-ö viie sammuga jõuda tugeva südameni. Terve aprillikuu vältel saavad kõik huvilised Kesklinna valitsuse ühismeediast jälgida erinevaid harivaid loenguid tervisekäitumisest,” ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Südamekuu videoloengutel jagatakse soovitusi tervislikust toitumisest ja kaugtööst. Peale selle räägib tuntud tippsportlane ja toitumisspetsialist Ott Kiivikas Kesklinna valitsuse ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi ühisprojektina korraldatavas virtuaalloengute sarjas sellest, kuidas toetada lapse füüsilist aktiivsust ja tervislikku toitumist.

Kesklinna valitsus pakub südamekuul:


2.04 kell 18 virtuaalloeng “Tervisliku toitumise nipid” – toitumisnõustaja Kätrin Karu-Lavits
7.04 kell 18 veebiloeng lapsevanematele “Kuidas toetada lapse füüsilist aktiivsust ja tervislikku toitumist?” – tippsportlane ja toitumisspetsialist Ott Kiivikas
21.04 kell 18 praktiline koolitus “Kuidas kaugtööd tehes oma selga hoida” – personaaltreener Igor Burdin
28.04 kell 18 veebiloeng lapsevanematele “Kuidas toetada lapse füüsilist aktiivsust ja tervislikku toitumist?” – tippsportlane ja toitumisspetsialist Ott Kiivikas (vene keeles)

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.