"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna raad kolib Linnahalli (0)
01. aprill 2021
Mats Õun/ Foto on illustreeriv

Eelkokkulepe Linnahalli kiireks renoveerimiseks on saadud suurärimehe Urmas Sõõrumaaga, kes soovib panustada endise kultuuri- ja spordipalee ning praeguse muinsuskaitse objekti taastamiseks 350 miljonit eurot.

Seoses Roosikrantsi tänava remondiga ja linnavalitsuse hoone fassaadi põhjalike korrastustöödega kolib Tallinna linnavalitsus Linnahalli. 

Eelkokkulepe Linnahalli kiireks renoveerimiseks on saadud suurärimehe Urmas Sõõrumaaga, kes soovib panustada endise kultuuri- ja spordipalee ning praeguse muinsuskaitse objekti taastamiseks 350 miljonit eurot. Linnahalli ulatuslike taastamistöödega alustatakse homsest. 

Tallinna linn on tänulik suurärimehe operatiivsele tegutsemisele ja vastutulelikkusele. Ühtlasi möönab linn, et transiitliiklus on kesklinnas probleemiks ning lisaks Talsinki tunneli arendamisplaanile tuleb leida täiendavalt veel uusi ja innovaatilisi lahendusi. Seetõttu moodustas linnavalitsus töögrupi Riia ja Tallinna vahelise võimaliku tunneli loomiseks.  

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

kõik töhe koheselt
1. apr. 2021 11:07
Avame Tallinna merele kohene Linnahalli renoveerimine ja tunneliehitus käiku Helsingforssi ja Riga. Esimesed 10000 u kraiinalast tublit töömeest juba kohal ja kohe-kohe 90000 lisaks midagi hakkab juba kujunema Talin ikka ühises raudteekeeles. Kui nüüd koheselt kohale veel kaks miljonit bantut tublit poltvolti siis juba Hiid Negro-Talin tõeline Tšernogorsk New Vasjuk lausa.