"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna Tuvi pargis algas välijõusaali ehitus (0)
01. aprill 2021
Albert Truuväärt

Kesklinna valitsuse tellimusel alustati täna Tallinna Tuvi pargis mitmeotstarbelise välijõusaali rajamist. 

„Nii füüsilise kui vaimse tervise hoidmine ja tugevdamine on praegusel ajal eriti oluline. Rajatav Tuvi pargi välijõusaal pakub lisavõimalust veeta aktiivselt aega värskes õhus ning lisaks ka end füüsiliselt treenida. Varustus ei jää alla isegi professionaalsetele jõusaalidele ja sobib igale vanuserühmale. Lisaks on üks treenimisvahend mõeldud spetsiaalselt erivajadustega inimestele. Seega on igaüks teretulnud, kui jõusaal mõne nädala pärast valmib,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Täna tehakse Tuvi pargis ettevalmistustöid: maha on märgitud tulevase välijõusaali asukoht ja alustatud pinnase koorimisega. Järgmine nädal on pühendatud killustikaluste ja ääriste rajamisele, samuti tarnitakse siis treeningseadmed. Kummikatendi ja seadmete paigaldus ning lõppviimistlus jääb ülejärgmisele nädalale. Kesklinna esimene omataoline välijõusaal sisustatakse kokku kümne treeningseadmega, mis sobivad nii erinevate lihasgruppide treenimiseks kui ka üldtugevdavate võimlemisharjutuste tegemiseks.    

Ehitustöö teeb Lootusprojekt OÜ eskiisi alusel Inseneriteenused OÜ, kel on lepingu järgi kohustus hankida parki sobivad treeningseadmed, need paigaldada ja seadistada. Valmistöö tuleb Kesklinna valitsusele üle anda hiljemalt 15. maiks.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.