"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Uus kogupere telesaade "Sinu Tallinn" näitab pealinna uuest küljest (0)
01. aprill 2021

Tallinna kultuuri- ja haridusvaldkonda kureeriva abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul jätkab linn vene keelt kõnelevatele elanikele telesaadete valikute rikastamisega, pidades väga oluliseks linnakodanikega suhtlemist nende emakeeles.

Pühapäeval, 4. aprillil kell 10.00 alustab telekanali ETV+ eetris uus iganädalane saatesari “Sinu Tallinn”, mis toob vaatajateni huvitavad lood linnaelust ning tutvustab uusi algatusi ja projekte linnas.  

Stuudios tervitab külalisi televaatajatele juba tuttav Vene Teatri näitleja ja saatejuht Ilja Nartov. Programmi autorid lubavad huvitavaid kohtumisi erinevate külalistega ja põnevaid süžeid kasuliku ja praktilise infoga Tallinnast ja siinsete elanike elust.

Belobrovtsevi sõnul jätkab linn vene keelt kõnelevatele elanikele telesaadete valikute rikastamisega, pidades väga oluliseks linnakodanikega suhtlemist nende emakeeles. “Uus telesaade “Sinu Tallinn” ei ole kaugeltki ainus projekt, mis vahendab venekeelsetele televaatajatele pealinnas toimuvaid sündmusi. Tegemist ei ole ka linna esimese koostöökogemusega telekanaliga ETV+, sest ETV+ otseülekandega transleeritakse ka linnavalitsuse pressikonverentse, et Tallinna elanikud saaksid vahetult infot koroonakriisist ja -meetmetest ning ka kriisist väljumiseks,” märkis Belobrovtsev.

“Telesaade näol on tegemist kogu perele mõeldud telesaatega, mis on ETV+ eetris pühapäeviti. “Sinu Tallinn” jutustab pealinnas toimuvatest sündmustest, annab nõu, tutvustab huvitavaid algatusi ja teenuseid, mis linn pakub. Loodame, et kõigi jaoks keeruline koroonakriisi olukord muutub samm-sammult aktiivsemaks suveks ja meie ellu naaseb tavapärane vaba aeg, mille erinevaid võimalusi hakkame tutvustama ka linlastele. Näiteks esimeses telesaates räägime sellest, mida huvitavat ootab Loomaaia külastajaid ees ja kuidas valmistada loovalt maitsvat toitu kooli toidupaki sisust,” rääkis ETV+ kanali peatoimetaja Jekaterina Taklaja.

Tallinna Strateegiakeskuse välja kuulutatud hankele uue telesarja tootmiseks, laekus üks pakkumine – Eesti Rahvusringhäälingust ning mis vastas hankes esitatud nõuetele. 

Saatesari “Sinu Tallinn” toob televaatajani kokku kümme saadet, mis on ETV+ eetris sel kevadel pühapäeviti algusega kell 10.00.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.