"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Vaktsineerimiskeskustesse viivad bussiliinid sõidavad tööpäevase graafiku järgi (0)
02. aprill 2021
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

Selleks, et inimesed saaksid turvaliselt ja mugavalt vaktsineerimiskeskustesse Sõle Spordikeskusesse ja Tondiraba Jäähalli vaktsineerimisele sõita, sõidavad vaktsineerimiskeskuste juurde viivad bussiliinid 33, 40, 51, 65, 66 ja 72 tööpäevase sõidugraafiku alusel. 

Tänasest pühapäevani sõidavad Sõle Spordikeskuse (Sõle 40a) juurde viivad bussiliinid nr 33, 40, 66 ja 72 tööpäevase sõiduplaani järgi ning homme ja ülehomme sõidavad ka Tondiraba Jäähalli (Varraku 14) viivad bussiliinid nr 51 ja 65 tööpäevase sõiduplaani alusel. 

Kõigil teistel liinidel töötab Tallinna ühistransport täna, 2. aprillil pühapäevaste sõiduplaanide alusel ning homme ja ülehomme tavapärase nädalavahetuse (laupäeva- ja pühapäevase) sõiduplaani alusel.  

Vaktsineerimiskeskustesse Sõle Spordikeskuses ja Tondiraba Jäähallis saab registreerida läbi digiregistratuuri (www.digiregistratuur.ee või www.digilugu.ee) või helistades telefonil 600 7775 (eesti keeles) ja 6007774 (vene keeles). Telefoniregistratuur töötab täna kella 8-20ni, 3. ja 4. aprillil kella 10-18ni. 

Sõle Spordikeskuses vaktsineerib inimesi Confido Meditsiinikeskus reedel, laupäeval ja pühapäeval kell 10-19. Tondiraba Jäähallis on vaktsineerimas Medicum laupäeval ja pühapäeval kell 9-18. Mõlemale kliinikule on Haigekassa vaktsineerimiseks eraldanud AstraZeneca vaktsiini.

Sel nädalavahetusel vaktsineeritakse üle Eesti 1956. aastal ja varem sündinud inimesi ning 1961. aastal ja varem sündinud COVID-19 riskirühma kuuluvaid inimesi. Inimene saab ise kontrollida enda riskirühma kuulumist patsiendiportaalis digilugu.ee, sellekohane teavitus on lisatud patsiendiportaali avalehel vasakusse serva.

Kõigi sel nädalavahetusel toimuvate vaktsineerimiste kohta leiab infot SIIT ja vaktsineerimise kodulehelt https://vaktsineeri.ee/.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.