Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Vene Teater jätkab meelelahutusliku online-saatega (0)
02. aprill 2021
Ilja Matusihis

Sel nädalal on külaliseks Vene Teatri näitlejanna ja saatejuhi Viktor Marvini naine - Anna Sergejeva. Anna räägib saates oma loometeekonnast ning ka oma tööst teatris ja kinos.

Juba täna kell 19.00 näeb Vene Teatri YouTube’i kanalil kolmandat saadet sarjast “On alles teater”.

Sel nädalal on külaliseks Vene Teatri näitlejanna ja saatejuhi Viktor Marvini naine – Anna Sergejeva. Anna räägib saates oma loometeekonnast ning ka oma tööst teatris ja kinos. Kas on olemas väikesi rolle? Mis on teenijannade rollide mängimise keerulisus ja spetsiifika?

“On alles teater” on omanäoline saade, mis põhineb Vene Teatriga seotud hiljutistel tõsielu-sündmustel ja teatri loomeprotsessis osalevate inimeste arvamustel ning arusaamadel.  Saade koosneb erinevatest humoorikatest, äratuntavatest ja meelelahutuslikest rubriikidest ning reportaažidest. 

Projekti eesmärk on pakkuda vaatajatele puhkehetki, mil ajutiselt unustada lõputud koroonapiirangud, ärevad uudised ja üleüldine määramatuse olukord. 

Saade on vene keeles koos eestikeelsete subtiitritega. Vaadake saadet siit

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.