"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Peaminister palub vaktsiini ootajatel veel veidi kannatust varuda (0)
04. aprill 2021
Mats Õun

"Palun kõigilt, kelle kord hetkel käes pole, veel natuke kannatust – peatselt saabub ka teie vaktsineerimisaeg," lohutas peaminister Kaja Kallas. 

Kallas kirjutab sotsiaalmeedias, et vaktsineerimist pikisilmi ootavatel inimestel tuleb veel veidi kannatust varuda vahendas BNS. 

“Tänane päev vaktsineerimiskeskustes on näidanud, kui suur on meie inimeste soov end vaktsineerida ning mõistan seda soovi,” kirjutas Kallas. “Paraku, nagu teada, on vaktsiine praegu piiratud hulgal ning meditsiinisüsteemi vastupidamiseks on oluline, et esmajärjekorras saaksid vaktsineeritud meie eakamad ja riskirühmad.”

“Palun kõigilt, kelle kord hetkel käes pole, veel natuke kannatust – peatselt saabub ka teie vaktsineerimisaeg,” lohutas Kallas. “Seniks saate kaasa aidata, jagades infot vaktsineerimisvõimaluste kohta oma lähedaste ja tuttavate-naabritega, kes vanuse või kaasuva haiguse poolest vaktsiini kohe saada võiksid.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

schluss
4. apr. 2021 14:25
https://www.postimees.ee/7216958/medicumi-juht-vaktsineerimistalgud-oma-eesmarki-ei-taitnud Esimesel päeval vaktsineeritutele lükati kaamerad näkku ja avaldati neist pildid ajakirjanduses. Kes see enam kaamerate ees soovib vaktsineerida! Ka Andmekaitse Inspektsiooni roll jäi nõrgaks. Pereaarsti juurde selliseid paparatsosid sisse ei lasta, kui vägisi trügivad, siis kutsutakse politsei.
no nii
4. apr. 2021 13:23
Ajakirjandus rikkus vaktsineerimise ära, tehes vaktsineeritavatest tolad. https://www.delfi.ee/artikkel/93036981/fotod-massivaktsineerimine-tallinnas-toppab-huvilisi-on-vahe-vabu-aegu-veel-ohtralt