“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Kristiinesse paigaldati uued ilmastikukindlad pingid ja prügikastid (0)
22. aprill 2021

"Oleme regulaarselt saanud elanikelt tagasisidet selle kohta, kus võiksid olla uued pingid ja prügikastid," sõnas Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.

Sooja kevadise ilma tulekuga paigaldati Kristiine linnaosasse Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel 26 uut pinki, 12 prügikasti ja 8 mukikaki kasti. Need paigaldati nii tänavate äärde, korterimajade hoovidesse kui ka mängu – ja spordiväljakute juurde. Uue linnainventari asukohtade valikul võeti aluseks linnaosa elanikelt laekunud ettepanekud. 

Riibe sõnul on uued pingid ilusad ja mugavad ning tänu kaasaegsetele lahendustele ka ilmastikukindlad. “Oleme regulaarselt saanud elanikelt tagasisidet selle kohta, kus võiksid olla uued pingid ja prügikastid. Kuna paljud eelistavad üha rohkem liikuda jalgsi või jalgrattaga, siis otsustasime, et lisame neid mitmele poole ja loodan, et meie linnaosa elanikud on rõõmsad uute pinkide üle.  Need on kohad, kus väga paljud armastavad liikuda,” selgitas Riibe.

Pingid valmistas ja paigaldas Extery OÜ. Need on valmistatud lehise puidust ning ei hallita ega mädane. 

“Ka vanemaid pinke on Kristiines palju, kevadise koristuse raames puhastama need survepesuga üle,” lisas Kristiine linnaosa vanem.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.