"Kõige rohkem ohustame eesti keelt me ise."

Ivo Linna
Pirita jagab tasuta lillemulda (0)
03. mai 2021

Pirita jagab taas heakorrakuu raames huvilistele tasuta aiamulda, mis sobib lillede istutamiseks.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul on kevadine mullajagamine Pirital väga oodatud tava. „Traditsiooniliselt jääb heakorrakuu sisse suur kevadine aiamulla jagamine. Möödunud kevadel andsime huvilistele üle 1000 koti mulda, tubli mullavaru ootab rohenäppe ka tänavu. Jagame tasuta mulda nii eramajade omanikele kui ka ühistutele. Soovime, et vaasid, amplid ja lillekastid rõdudel täituksid suveks rõõmsavärvilise õieiluga,” sõnas Liinat.

Ta selgitas, et tasuta mullajagamine juhib tähelepanu koduümbruse korras ja ilusana hoidmisele. „Kutsun kõiki piritalasi osalema oma elukeskkonna kaunimaks muutmisel. Üheskoos hoiame Pirita puhta ja kauni ning toetame Tallinna teekonda roheliseks pealinnaks,” kutsus Liinat.

Igal soovijal on võimalik saada üks 60-liitrine kott aiamulda, millele tuleb järele tulla linnaosavalitsusse.

Mulda saab 10.–31. maini tööpäevadel kell 10–12 ja 14–16 Pirita linnaosa valitsusest Kloostri tee 6. Rohkem infot tel 645 7610 või e-aadressil jekaterina.laidinen@tallinnlv.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.