"Kõige rohkem ohustame eesti keelt me ise."

Ivo Linna
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
04. mai 2021
Foto: Ilja Matusihis

Möödunud ööpäeval registreeriti politsei- ja piirivalveametis 68 teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 34 varavastast kuritegu, sealhulgas 25 vargust. Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai üks inimene viga. Tabati kuus alkoholijoobes sõidukijuhti. Eestist saadeti välja kolm isikut, lisaks tuvastati kolm Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
3. mail teatati politseile kaklusest Linnamäe teel korteris, mille käigus tekitas 49-aastane mees kehavigastusi 38-aastasele mehele. Ründaja peeti politseinike poolt kinni.

3. mail teatati politseile peretülist Jõe tänaval korteris, milles said tüli käigus viga 23-aastane mees ja 27-aastane naine.


Kelmus

3. mail alustati menetlust selles, et 22-aastasele naisele helistanu tutvustas end pangatöötajana ja väitis, et naise kontolt üritab keegi raha varastada. Naisele öeldi, et selle takistamiseks peab paigaldama kontole kaitse ning küsiti temalt PIN-koode, mille naine ka andis. Hiljem selgus, et naise kontolt võeti üle 2400 euro.

Vargused
3. mail sai politsei teate, et Kanepi tänaval trepikojast varastati lukustatud jalgratas. Kahju on 390 eurot.

3. mail sai politsei teate, et Tartu maanteel kortermaja hoovist varastati lukustatud jalgratas. Kahju on 600 eurot.

3. mail sai politsei teate, et Mooni tänaval kortermaja trepikojast varastati jalgratas. Kahju on 550 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.