"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Kristiines pesti kõik mängu- ja treeningväljakud üle (0)
07. mai 2021
Kristiine linnaosa vanema sõnul on nüüdseks kõik linnaosa avalikud kakskümmend mänguväljakut ja kaksteist treeningväljakut puhtaks pestud. Foto: Kristiine LOV

“Suur kevadine puhastus tähendab mitte ainult teede puhastamist, hoovide ja haljasalade koristamist, vaid ka kõikide kontaktpindade pesemist. Praegusel pandeemia ajal omab see veel eriti suurt tähtsust,“ selgitas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Kristiine linnaosa valitsuse tellimisel lõpetati sellel nädalal lepingupartneri poolt linnaosa mänguväljakude ja välitreeningseadmete survepesu. Puhastamisel kasutati keskkonnasõbralikke pesuvahendeid ning pindasid töödeldi nii käsitsi kui ka survepesuga.

Linnaosavanema sõnul on nüüdseks kõik linnaosa avalikud kakskümmend mänguväljakut ja kaksteist treeningväljakut puhtaks pestud.

“Mänguväljakutel pesti kõik mängulinnakud, kiiged ja muud väljaku komplekti kuuluvad elemendid nagu pingid, prügikastid ja teabetahvlid, lisaks ka välitreeningplatside trenažöörid,” lisas Riibe.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.