"Ei tasu karta, et maailm kukub kokku, kui sa oma vigu avalikult tunnistad."

Uku Uusberg, Tallinna Linnateatri peanäitejuht
Nõmmel alustab patrullimist Viking Security (0)
13. mai 2021
Ilja Matusihis

15. maist alustab Nõmme linnaosas patrullimist Viking Security, et suurendada avalikus linnaruumi turvalisust ja ennetada toimuvaid korrarikkumisi.  

„Jätkame eelmise aasta koostööd Viking Security meeskonnaga. Oleme kaardistanud need piirkonnad linnaosas, kus näeme, et avaliku korra hoidmisel on esinenud enim probleeme. Enim valmistavad muret parkides ja bussipeatustes alkoholi tarbivad linnakodanikud. Patrullteenuse tellimisega anname signaali, et linnaruumis käitumise eeskirjad on täitmiseks kõigile ning alkoholi tarvitamist avalikus kohas Nõmmel ei tolereerita,“ rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis. 

Viking Security mehitatud valve juht Juhan Aia sõnul sisendab turvaettevõtte patrullide nähtavus ja kohalolu kogukonnale kindlasti turvatunnet. Rõhutades, et koostöö kohaliku omavalitusega on hea tulemuse aluseks. 

Turvateenust osutatakse Nõmme linnaosas 15. maist 15. oktoobrini. 

Ennetamaks rikkumisi võib teavitada patrulli või helistada Munitsipaalpolitsei abitelefonil nr 14410. Kui kellegi elu, tervis, vara või keskkond on ohus või on alust arvata, et midagi ohtlikku on juhtumas, tuleb helistada häirekeskusesse nr 112.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.