"Ei tasu karta, et maailm kukub kokku, kui sa oma vigu avalikult tunnistad."

Uku Uusberg, Tallinna Linnateatri peanäitejuht
Piritale rajatakse ronimislinnakuga mänguväljak (0)
13. mai 2021
Foto: Pirita LOV

“Südasuveks valmib Mähel uus omanäoline mänguväljak, mille põhielement on põnev ja mitmekülgset tegutsemist pakkuv ronimislinnak. Selle treppidel, köitel, võrkudel, platvormidel, kaldteedel, juustu- ja ronimisseinal saab arendada tasakaalu, julgust, osavust ja tugevust. Seal saab turnida mööda aukseinu või võrkudel. Liulaskmiseks paigaldatakse liurennid. Samuti on uuel mänguväljakul kiiged ja liivakast,” kirjeldas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Sel nädalal alustatakse Mähele aadressile Liilia tee 26a laste mänguväljaku ehitust.

Uus mänguväljak on mõeldud eelkõige 5–15-aastastele lastele. Mänguväljaku suurus on 200 ruutmeetrit, see on ümmarguse kujuga ja ala ümbritsetakse puitpiirdega.

Uus mänguväljak rajatakse aadressile Liilia tee 26a ning Liilia tee poolt ehitatakse sellele pääsemiseks jalgtee. Mänguväljaku paigaldab linnaosavalitsuse tellimusel Tiptiptap OÜ ja töö tähtaeg on 1. juuli 2021.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.