Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
FOTOD JA VIDEO! Tule pildistama Tallinna taustal! (0)
15. mai 2021
Foto Albert Truuväärt

Tallinna päeva varasel hommikutunnil avati pildistamistaust. Linna sünnipäevale kohane ilm ja juba pool kaheksa hommikul oli piisavalt inimesi Pirita teel liikumas. Soovi korral saab nüüdsest end pildistada sellisel taustal, mis kinnitab, et tegu on Tallinnaga. 

Vaata galeriid (12)

„See on selline vahva sein, mille taustal saavad kõik soovijad pilti teha,“ on Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf rahul.  „Siin sõidavad, jooksevad ja jalutavad väga paljud. Eriti muidugi ilusa ilmaga. Ideaalne.“

Klandorf kinnitab, et seda pildistamisseina saab ka vajadusel teisaldada ning kasutada mõnel suurüritusel näiteks Kalevi staadioni tantsupeol või laulupeol, samuti suurel välikontserdil, kui huvi on.  

Pirita tee pildistamistaust toonitab Tallinna kui merelinna kuvandit. Meie au ja uhkus – vanalinn – jääb samuti pildile. Aga linnas on veelgi selliseid pildistamiskohti. Abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul on ka Harjumäel üks fotografeerimiseks mõeldud taust. „Seal on ka Vana Toomas figureerimas. Aga sealne on püsiva asukohaga.“ 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.