"Ei tasu karta, et maailm kukub kokku, kui sa oma vigu avalikult tunnistad."

Uku Uusberg, Tallinna Linnateatri peanäitejuht
Tallinna kesklinnas käib rattahoidjate paigaldamine (0)
18. mai 2021

Kesklinna valitsuse algatusel paigaldatakse sel nädalal Tallinna kesklinna rattaparklatesse uusi jalgrattahoidjad.

„Pärnu mnt 82 bussipeatuse juurde paigaldati eile viis Bikeep ringikujulist rattahoidjat ning täna lisandus Kalevi staadioni kõrvale kümme sama tüüpi hoidjat. Järgmisena hakatakse paigaldama rattahoidjaid Politseiaeda, Falgi ja Tuvi parki – igasse parki tuleb viis kaarekujulist rattahoidjat,“ rääkis Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Kesklinna valitsuse ning linna keskkonna- ja kommunaalameti koostöös paigaldatakse Tallinna kesklinna eelnimetatud kohtadele lisaks rattahoidjad ka Hobujaama tn 2 Forumi keskuse juurde, Musumäe tugimüüri äärde parkla serva ning Kesklinna valitsuse juurde Nunne tn 18. 

Tatari tn 64 Rimi kaupluse ja uuskasutuskeskuse vahele paigaldatakse suvel tänava rekonstrueerimise käigus kümme Extery kaarekujulist rattahoidjat.

Aasta alguses küsis Kesklinna valitsus jalgrattahoidjatele sobivaimate asukohtade leidmiseks nõu linnaosa elanikelt ja sai ligi 80 ettepanekut, millest viiakse ellu muinuskaitsenõuetele ja tehnilistele tingimustele vastavad.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.