"Ei tasu karta, et maailm kukub kokku, kui sa oma vigu avalikult tunnistad."

Uku Uusberg, Tallinna Linnateatri peanäitejuht
Teisipäevane korteriühistute veebiseminar jagab korteriühistuile näpunäiteid haldusfirmade kaasamiseks (0)
18. mai 2021
Abilinnapea Eha Võrk Foto Mats Õun

Linnavaraameti seminar “Haldusfirmade kaasamine korteriühistute tegevusse – praktilised näpunäited” algab e-keskkonnas 18. mail kell 17.30.

Abilinnapea Eha Võrgu sõnul on seminaride eesmärk tuua inimesteni teavet, kuidas korraldada kortermajade tegevust efektiivsemalt ning kust on võimalik küsida nõu ja abi.

“Korteriühistute liikmetel ja juhtidel tuleb igapäevaselt tegeleda ühistu majandamisega ja korraldamisega ning võib-olla tasuks kaaluda  haldusfirmade kaasamist, et saada kasulikku ja professionaalset abi,” ütles Võrk. “Samas tekivad koheselt küsimused, et kuidas haldusettevõte saab korteriühistut aidata, mida peab silmas pidama, kui valida haldusettevõtet, kas tegelikult kulub raha vähem või rohkem. Sellepärast korraldame korteriühistutele mõeldud seminare erinevatel teemadel e-keskkonnas, kus jagame tasuta ajakohast informatsiooni ning teavet olulistes küsimustes.”

Haldusfirmade kaasamise plussidest ja ohtudest räägib OÜ Maket Kinnisvara juhatuse liige Jüri Männisalu.  Seminaril saavad osaleda kõik soovijad, registreeruda saab  https://www.tallinn.ee/korteriuhistu

Kui tavaolukorras korraldas Tallinna linn korteriühistute liikmetele mõeldud seminare linnaosades, et kohapeal eksperdi käest otse nõu küsida, siis täna kasutatakse just neid lahendusi, mis võimaldavad hoida ohutut distantsi.

“Eelkõige on meie kõigi peamine kohustus korraldada seminare ohutult, et hoida ennast ja teisi tervena,” lisas Võrk. “Juba toimunud veebiseminaride tagasiside on olnud äärmiselt positiivne ja sellepärast otsustasime olulisi teemasid arutada veebi kaudu. Ettepanekud ning küsimusi saab saata ette meili teel ja püüame neile kirjalikult vastata nii ruttu kui võimalik.”

Küsimusi saab saata aadressil: ky.teabekeskus@tallinnlv.ee

Rohkem informatsiooni korteriühistutele leiab: www.tallinn.ee/korteriuhistu

Venekeelne veebiseminar samal teemal toimub 20. mail kell 17.30 ja seda juhendab OÜ Maket Kinnisvara haldusjuht Gennadi Vdovets. Korteriühistute liikmetele mõeldud seminare korraldab Tallinna Linnavaraamet alates 2019. aasta sügisest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.