"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Vaata reaalajas, milline näeb välja üks päev loomade varjupaigas (0)
26. mai 2021
Foto Albert Truuväärt

“Kuigi meid külastavad tuhanded loomasoovijad aastas, ei teata kuigi palju varjupaikade tegelikust igapäevatööst,” rääkis Varjupaikade MTÜ üldjuht Triinu Priks. “Tihti on inimestel arvamus, et loomade varjupaiga töötajad tegelevad päev otsa kassipoegade silitamisega. Tegelikult on see nii emotsionaalselt kui füüsiliselt raske töö, kus tuleb segadusse sattunud loomade, ja teinekord ka inimestega, tasakaalukalt suhelda.”

Täna terve päeva jooksul näitab Varjupaikade MTÜ oma kodulehel blogivormis kõigi oma kuue loomade varjupaiga tegemisi ning juhtumeid sõnas ja pildis. Postitusi saab vaadata siit.

“Kuigi meid külastavad tuhanded loomasoovijad aastas, ei teata kuigi palju varjupaikade tegelikust igapäevatööst. Tihti on inimestel arvamus, et loomade varjupaiga töötajad tegelevad päev otsa kassipoegade silitamisega. Tegelikult on see nii emotsionaalselt kui füüsiliselt raske töö, kus tuleb segadusse sattunud loomade, ja teinekord ka inimestega, tasakaalukalt suhelda,” rääkis Varjupaikade MTÜ üldjuht Triinu Priks.

Varjupaikade MTÜ võtab aastas vastu 32 000 kõnet ja tegeleb 4000 väljakutsega, mille teenindamiseks sõidetakse läbi 130 000 kilomeetrit. Tegutsemisaja jooksul on varjupaigad leidnud kodu enam kui 21 000 lemmikloomale.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.