"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Kristiines jagati koostöös Toidupangaga Euroopa Liidu toiduabi (0)
27. mai 2021
Foto: Kristiine LOV

“Linnaosavalitsusele on oluline iga meie linnaosa elanik ja soovime, et inimesed tunneksid ennast siin turvaliselt ja hoituna, kedagi ei jäeta abita,” ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Kristiines jagatakse koostöös Toidupangaga ka sel aastal toimetulekutoetust või Tallinna linna eelarvest makstavat perekonna sissetulekust sõltuvat toetust saanud inimestele Euroopa Liidu toiduabi.

Riibe sõnul on erinevus eelmiste aastatega võrreldes selles, et senise kahe korra asemel toimub jagamine neli korda aastas.

“Hea meel on selle üle, et sel aastal leidsime võimaluse toiduabi jagada inimeste kodule lähemal. Nimelt tõi Lasnamäel asuv Toidupank pakid Kristiine Tegevuskeskusesse, kes korraldas pakkide jagamise kohapeal, sotsiaalteenuseid saavatele eakatele ja puuetega inimestele viidi pakid ka koju. Pakis on ka seekord peamiselt erinevad konservid, lisatud on ka kohv, tee, mesi ja erinevaid kuivaineid,” lisas Riibe.

Toiduabi sai kokku ligi 600 linnaosa elanikku.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.