“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
Hinnatud koolitaja räägib emotsioonide juhtimise vajalikkusest (0)
28. mai 2021

3. juunil tutvustab Kadaka Konverentside sarjas emotsioonide juhtimise vajalikkust ja selleks kasutatavaid tehnikaid kogenud koolitaja Jaana Liigand-Juhkam.

On oluline vahe, kas emotsioonid juhivad meid või oleme ise enda tunnete peremehed. Oskus emotsioone juhtida on otseselt seotud meie enesehinnangu ja üleüldise toimetulekuga, kus iga sündmus käivitab ajust esmalt teatud emotsiooni, mis on aluseks edasisele käitumisele. Kui aga suuta oma tunnetest ajendatud käitumist märgata, saame erinevate situatsioonidega kordades paremini toime tulla.

Positiivse psühholoogia väitel on heade emotsioonide tundmine esmatähtis, et saaksime kogeda häid tulemusi mistahes eluvaldkondades. Selleks aga on vaja esmalt osata negatiivseid emotsioone märgata ja ära tunda, et need seejärel positiivsetega asendada. Nii tutvustabki koolitaja Jaana Liigand-Juhkam loengus emotsioonide juhtimise tehnikaid, selgitades nende vajalikkust ning juhendades valima olukorraga sobivat käitumisviisi.

Jaana S. Liigand-Juhkam on koolitaja ja coach, koolitusfirma Arikano juhataja, mitmete raamatute autor ja kaasautor. Ta on kaitsnud magistrikraadi ärijuhtimises Estonian Business Schoolis ning psühholoogias Tartu Ülikoolis, pidanud loenguid ülikoolides ning teinud koolitajana koostööd paljude ettevõtetega nii avalikust kui erasektorist. Tema valdkonda kuuluvateks teemadeks on suhtlemine ja koostöö, inimeste juhtimine, emotsionaalne andekus, enesemotivatsiooni leidmine, toimetulek stressiga ja konfliktide lahendamine.

Praktiline loeng toimub eesti keeles nii veebiülekandena kui kohapeal vastavalt valitsuse piirangutele. Registreeruda saab Fientas (https://fienta.com/et/o/4995) ja Piletilevi müügipunktides (lisandub vahendustasu). 

“Tervise teerajad” on koolitussari, mis aitab erinevate alade spetsialistide juhendamisel leida oma tõde tervislikust elust. Juunis saab sarjas õppida veel tervisliku toidu kasvatamisest (08.06, Marian Nummert), laste probleemsest käitumisest (10.06, Ivica Mägi) ning kohalolu ja meelerahu tehnikaid (16.06, Malle Rajangu).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.