"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
VIDEO! MANK avab suvehooaja võistlusmängudega (0)
31. mai 2021

Mustamäe Avatud Noortekeskus ehk MANK avab 31. mail hooaja Mustamäe spordipargis (E. Vilde 69) erinevate võistlustega.

„Sarnaselt viimaste aastate praktikale tegutsevad meie noorsootöötajad suvehooajal Mustamäe spordipargis,“ selgitas Mustamäe linnaosavanem Lauri Laats. „Eesmärgiks on pakkuda noortele suvel tegevust, et nad oleks hõivatud tervislike aja veetmise võimalustega.“

Lisaks alalistele atraktsioonidele toimuvad 31. mail erinevad võistlusmängud, täpsusvise, Pull-UP, pingpong ja UNO, samuti tuletatakse meelde vanade mängude reegleid. Auhindadeks on moodsad MANK-i kirjadega veepudelid ja MANK tegutsemist tähistab MANKi-värvides rannalipp.

MANK-i mittekohalolekut spordipargis võib mõjutada vaid mittesoodne ilmastik. Viha korral on noorsootöötajad MANK-is, kuhu noored saavad pöörduda koroonapiiranguid arvestades etteteatamisega.

Vilde spordipargis paikneb alaline ekstreemspordi park, välijõusaal, lauatennise lauad jt atraktsioonid. Mustamäe Spordipark on avatud 10-22 ja ümberkaudsete elanike öörahu tagamiseks on öösel suletud.

„Noored on MANK-i poolt pakutavad tegevused hästi omaks võtnud. Nagu näitab politseistatistika, suvekuudel noortega seotud intsidentide hulk hooajaliselt kasvab, aga aastate lõikes ei ole see märkimisväärselt muutunud. Oleme politsei tähelepanekuid noorsootöö korraldamisel arvesse võtnud, et Mustamäe oleks jätkuvalt rahulik ja turvaline elamurajoon,“ ütles linnaosa vanem.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.