"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Täna algas õnnelikkuse väljakutse (0)
01. juuni 2021
Dalí Getter Karat Foto Kersti Niglas

Õnnekoolitaja Dalí Getter Karat sõnab, et elu usaldamisel on oluline osa alistumisel, et sa ei võitle elu ja olevikuga. “Kõik loksub alati paika sinule soodsas suunas,” kinnitab Dalí Getter Karat, kes korraldab tänasest 30-päevast õnnelikkuse väljakutset.

Üle 400 osaleja pühendavad ühe kuu õnnele, et muuta terve oma ülejäänud elu õnnelikumaks. Dalí Getter Karat selgitab, et tagantjärele elu vaadates, paljudes asjades, mis on tundunud rasked, ebaõiglased, valed ja kurvad, on suur osa ka positiivset poolt või on olnud oluline, et neid kogeksid, sest tänu neile oled parem ja suurem, küpsem ja täiskasvanulikum. Ta sõnab, et tänu rasketele hetkedele ärkavad paljud inimesed oma vaimses plaanis. Seega on oluline teadmine või uskumine sellesse, et absoluutselt kõik, mis su elus toimub, toimub alati sinu kõrgemaks hüvanguks, ka kõige raskemad perioodid.

Seega teadmine, et kõik loksub alati paika ja kõik juhtub sinu kõrgemaks hüvanguks, aitab minna õnnelikkuses kihiti sügavamale. “Kui sa võtad vastu põhimõtte, et elu alati hoiab sind ja kannab kätel, on see kui juurtasand õnnelik olemisele,” ütleb ta.

Dalí Getter Karat soovitab mängida mõtetes selle ideega, et kui kõik on sinu kõrgemaks hüvanguks ja loksub alati paika, siis mille üle on üldse muretseda?

Võid endale selle ka paberile üles kirjutada ja panna kuskile nähtavasse kohta, et see oleks kogu aeg su silme ees.

Dalí Getter Karat korraldab tänasest 30-päevase õnnelikkuse väljakutse, et pühendada ühe kuu õnnele ja muuta terve oma ülejäänud elu õnnelikumaks. “Võta üks kuu ja pühenda see õnnele. Õnnelikkusele enda sees ja enda ümber. Üks kuu sinu aastast, mis muudab su elukvaliteeti paremaks. Tõstab õnnetaseme püsivalt kõrgemale ja annab konkreetsed tööriistad, mismoodi õnnelikuna oma elu elada. Parem enesetunne, parem elu, rohkem rõõmu, naeru ja õnnehetki!” ütleb ta.

Dalí Getter Karat sõnab, et elu on liiga lühike, et olla õnnetu. Õnnelikkus on aga otsus. Otsustamiseks on meil vaja toetust, ideid, näiteid ja harjutusperioodi. 30 päeva jooksul saab konkreetsed tööriistad, kuidas suurendada oma õnnetunnet, näha enda ümber rohkem õnne, tunda enda sees rohkem õnnetunnet ja mõista õnne kontseptsiooni.

Iga päev saab e-maili, kus on teksti ja videona järgmine samm väljakutses ja päevaülesanne.

Väljakutsega on võimalik liituda: https://fienta.com/et/onnelikkusevaljakutse

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.