"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Lavly Perling kandideerib Isamaa juhiks (0)
02. juuni 2021
Mats Õun

Isamaa erakonnas Parempoolsete tiiba juhtiv Lavly Perling soovib kandideerida partei juhiks, vahendas BNS.

“Mõne hetke pärast annan teada oma nõusolekust kandideerida Isamaa esimeheks, kuid enne seda pean oluliseks seda teadet just teiega jagada. Tänan teid selle eest, et olete mind sel valiku tegemisel toetanud ja julgustanud. Nii nagu teile, läheb ka mulle Isamaa korda,” pöördus Perling kolmapäeval erakonakaaslaste poole. 

Tema sõnul on 20. juunil, kui Isamaa valib endale uut esimeest, see hetk, kus Isamaal on võimalus taas tõusta laiapindseks, Eestile arenguspurti pakkuvaks, igas valdkonnas Eesti parimate teadlaste, ekspertide ja asjatundjatega koostööd tegevaks erakonnaks. “Meil on selleks inimesed, ideed ja plaan. Isamaa muutus pole asi iseenesest. Seda on vaja Eestile ning seda inimesed meilt ootavad,” märkis Perling. 

Tema sõnul on vaja kõikide elustandardi parandamiseks teha raskeid, mitte iseenda, vaid Eesti huvidest lähtuvaid otsuseid – panna lauale maksureform, rääkida tervishoiu- ja haridusreformidest ning kujundada ümber majanduskeskkond, et anda Eestile konkurentsivõime maailmas. !Sest kui majandusel läheb hästi, on läbi selle võimalik tõsta kõikide elustandardit. Tugev rahvas, tugev majandus ja tugev riik koostoimes pakuvad lahendusi,” märkis Perling. 

Tema sõnul on Isamaas palju inimesi, kes tahavad panustada, kaasa mõelda ja osaleda erakonna poliitika kujundamises. “Mööda Eestit ringi sõites ja erakonna liikmeid kuulates ja nendega arutades näen ma nende silmis lootust. Inimesed erakonnas, kellele see kõik korda läheb on ühiste arutelude käigus väljendunud lootusrikkalt, et teeme siis Isamaa taas suureks ja julgeks,” ütles Perling. 

“Isamaal võiks alates juunist olla kolm eesmärki – muutuda juhtivaks opositsioonijõuks, kindlustada Isamaa kohalolek üle Eesti ning viia erakond 2023. aasta parlamendi valimisteks kolme suurema hulka. Selleks on vaja taaskäivitada organisatsioon, tuua erakond raskest seisust välja ja liita meid ühtseks jõuks,” lisas Perling. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.