"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Kristiines selgitati juba kuuendat korda malemeister (0)
05. juuni 2021
Maleturniiri võidukad osalejad. Foto Kristiine LOV

Täna toimus Kristiines kuuendat korda traditsiooniline maleturniir „Kristiine Open 2021“, mille võitis Deniss Andrijashkin. Kokku osales Tallinna Puuetega Inimeste Koja saalis toimunud võistlusel 60 osalejat.

Turniiri peakohtunikuks oli Tallinna Maleklubi juhatuse liige Hendrik Olde.

„Kristiine Open 2021“ meistritiitli pälvis maletaja Deniss Andrijashkin, kes sai auhinnaks kingituse ja karika. Kõik maleturniiril osalejad said medali.

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul oli maleturniiri korraldamise eesmärgiks populariseerida malemängu. “Sellel aastal osales vähem osalejaid, kuna seadsime osalejate arvule piirangu. Usun, et see inspireerib noori rohkem ka malespordiga tegelema. Huvilisi oli küll suur ja soovijaid rohkem kui lubasime võistlustel osalema. Tähtis on ka see, et võistlus oli osamaksuta ja andis võimaluse osalemiseks kõikidele huvilistele“, selgitas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Maleturniiri korraldasid Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Eesti Maleliiduga.

„Kristiine Open 2021“ tulemused:

I koht: Deniss Andrijashkin

II koht: Svetlana Pritulina

III koht: Anton Manukyan

IV koht: Daniil Shnurov

V koht: Aleksandr Petrov

VI koht: Karl Aleksander Sirp

Õnneloosi üllatusauhind: Kristofer Kais

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.