"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Mupo: ranna ümbruses pargitakse valesti ja mere ääres juuakse end purju (0)
08. juuni 2021
Albert Truuväärt

Tallinna munitsipaalpolitsei on hädas Tallinna supelrandade juures valesti parkijatega. Kõige sagedasem rikkumine on haljasalale parkimine, kuid sõidukeid jäetakse ka keelava märgi alasse ning sagedased on ka teiste sõidukite kinniparkimised.  

Pikakari rannas jäetakse sõidukid parklasse, mis on ette nähtud paadiomanikele, kus tohivad parkida üksnes paadi transpordiks mõeldud järelhaagisega sõidukid. Möödunud nädalavahetus oli kõnealune parkla täis tavasõidukeid, mis takistasid oluliselt järelhaagisega manööverdajaid.

Teiseks suureks probleemiks on alkoholi tarbimine rannas, mistõttu rannavalve on pidevalt sunnitud tegema väljakutseid korrakaitsjatele, et purjus ja liiglärmakaid seltskondi korrale kutsuda. Samuti on tekkinud probleeme väikeste lastega, kelle vanemad on alkoholijoobes ega märka, et laps on omapäi jalutama läinud ning randa ära eksinud.

Mupo patrull ja piirkonnainspektorid on võtnud rannad kõrgendatud tähelepanu alla ja paluvad kõigil sõidukiomanikel parkida vastavalt parkimist reguleerivatele liikluskorraldusvahendite nõuetele. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.