"Ei tasu karta, et maailm kukub kokku, kui sa oma vigu avalikult tunnistad."

Uku Uusberg, Tallinna Linnateatri peanäitejuht
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
10. juuni 2021
Foto: Ilja Matusihis

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 76 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 17 vargust (üks eluruumidest ja üks sõidukitest). Registreeriti seitse inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada seitse inimest. Tabati kuus alkoholi- ja üks narkojoobes sõidukijuht.

Eestist saadeti välja üks inimene, aset leidis kaks Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

9. juunil teatati politseile, et Mustamäel Kadaka teel tekkis konflikt sõidukijuhtide, 58-aastase mehe ja 58-aastase naise vahel, mille käigus lõi naisjuht meest.

9. juunil teatati politseile, et Kesklinnas Luise tänaval läks 47-aastane mees kallale enda endisele elukaaslasele, 35-aastasele naisele ja lõi teda rusikaga. Politsei pidas mehe kinni.

9. juunil teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Heina tänaval olevas elukohas lõi 56-aastane mees enda elukaaslast, 70-aastast naist jalaga kõhtu. Politsei pidas mehe kinni.

9. juunil teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Ristiku tänaval tekkis verbaalne konflikt 35-aastase naise ja 46-aastase mehe vahel. Juhtunu asjaolud selguvad menetluses.

Vargus

9. juunil teatati politseile, et Kristiines Tammsaare teel olevast rattahoidlast on varastatud lukustatud tõukeratas. Kahju on 520 eurot.

Kelmus

9. juunil alustati menetlust selles, et 3. juunil helistati Kesklinnas elavale naisele näiliselt Swedbankist ja väideti, et tema kontolt on üritatud tehinguid teha ning pakuti kaardile lisakaitset. Naine avaldas kelmile enda PIN-koodid, kuid avastas hiljem, et tema arvelt on kadunud 450 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

9. juunil teatati politseile, et Raasiku alevikus lõi 65-aastane mees enda abikaasat, 61-aastast naist. Mees oli alkoholijoobes. Politsei pidas mehe kinni.

Ähvardamine

9. juunil teatati politseile, et Maardus Veeru tänaval ähvardas 37-aastane mees enda endise elukaaslase uut kaaslast, 36-aastast meest nii verbaalselt kui kurikaga. Politsei pidas 37-aastase mehe kinni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.